www.svatebni-raj.cz
Kontaktní telefon
734 863 180

Fotky z našich akcí

Pořádáme pro Vás mnoho akcí, kde se můžete nejen podívat na naši kolekci svatebních a společenských šatů, ale můžete se s námi také skvěle pobavit. Unikla Vám některá?

Zde se můžete podívat na foto z již proběhlých akcí.

Svatební veletrh v zámecké jízdárně ve Valticích 16. ledna 2016

V sobotu 16. ledna 2016 jsme se účastnily Svatebního veletrhu v zámecké jízdárně ve Valticích.Nádherné prostory a skvělá atmosféra. Podívejte se na fotečky:-)

SVATEBNÍ DEN VE VILE AUSTERLITZ

V neděli 12.10.2014 jsme pro Vas pořádali svatební den ve vile Austerlitz. Program byl velmi pestrý svatební seminář, přehlídka svatebních a společenských šatů z kolekce Svatebního ráje a třešničkou na dortu přehlídka spodního prádla značky Felina. Po celou dobu hrála příjemná hudba od svatebního Dj a celou akci moderovala majitelka Svatebního ráje Michaela Rájová. Vila Austerlitz byla krásně nazdobená a plná vystavovatelů zabývající se nejrůznějšími věcmi týkající se svatby, vizážsti, kadeřnice, cukrářky, fotografky, pánská móda, floristi, hlídání dětí, barmani atd.... Kdo přišel, tak si určitě přišel na své....

Svatební šaty: Svatební ráj
Foto: Eva Matuskova
Misto: vila Austerlitz


Váš Svatební ráj.

SVATBA S VŮNÍ KVĚTIN 4. 5. 2014 - Státní Zámek Bučovice

Ze zákulisí... ...aneb co se dělo před a za a nebylo vidět při naší květinové šou SVATBA S VŮNÍ KVĚTIN 4. 5. 2014 - Státní Zámek Bučovice.


SVATBA V RESTAURANT-CAFE CENTRAL V BRNĚ

Dne 30.3.2014 ve 11:00 -15:00 jsme pořádali svatební přípravy nanečisto v restauraci-cafe Central v Brně. Byla zde široká škála vystavovatelů, ukázka svatebních šatů 2014 z kolekce Svatebního ráje, live účesy, líčení, fotografování. Vybrali jsme sedm z Vás, které jsme zdarma proměnily v nevěsty. Nalíčily je, načesaly, oblékly a nafotili. Zde se můžete podívat jak to vše probíhalo. ;-)

Váš Svatební ráj.

SVATBA 2014 M-PALÁC BRNO 1. 12. 2013

Fotoreportáž ze společné akce v M- Paláci očima fotografa Jindřicha Maři.

SVATBA V NEMOJANSKÉM MLÝNĚ 12.1.2014

Zde je ukázka z fotek z naší akce v Nemojanském mlýně. Pro snoubence jsme zde připravili svatební seminaře, speciální degustační menu, prohlídku prostor a širokou škálu vystavovatelů, tak aby si každý mohl přijít na své. Akce byla velmi podařená a tímto všem děkuji za skvělou atmosféru a perfektně prožíty den!

Videodokument - SVATBA V NEMOJANSKÉM MLÝNĚ 12.1.2014

Malé ohlédnutí na svatební akci v krásném prostředí hotelu Nemojanský mlýn pod vedením majitelky salónu Svatební ráj Michaely Rájové. Byla zde široká škála vystavovatelů, možnost vyzkoušet live účesy a líčení, ukázka svatebních šatů 2014 kolekce Svatebního ráje. Semináře, ochutnávka vína, cukroví, rautů...

Kamera, střih: René Matuška - Video Hranice
Hudba: Reno project 73rd Moon, Viva Trio


Koukněte na přiložené video jak to celé probíhalo
Videodokument - Svatba 2014 M-Palác Brno 1. 12. 2013

1.ročník svatebního veletrhu konaný v M - Paláci v Brně pod vedením majitelky salónu Svatební ráj Michaely Rájové byl doprovázen výbornou atmosférou v duchu nejmodernějších trendů pro přípravy svateb. Návštěvníci mohli zhlédnout nabídky kvalitních vystavovatelů, nádherné plesové a svatební šaty, různé ochutnávky -rautů, svatebního cukroví. Nechat se opečovat od nejlepších kadeřnic, vizážistek, nehtařek... Pojďte nahlédnout na tuto velice inspirativní akci Svatba 2014. Velký dík patří hlavně paní Michaele Rájové za profesionální přípravu a vedení této luxusní akce.

Koukněte na přiložené video jak to celé probíhalo
Svatba 2014 M-Palác Brno 1. 12. 2013

1.12.2013 se konal 1.ročník svatebního veletrhu v M-Paláci. Akce měla adventní a velmi příjemnou atmosféru. Každá z návštěvnic se mohla nechat načesat, nalíčit, obléct do svatebních či společenských šatů a poté si zapózovat před fotografy. Dále byla k vidění řada vystavovatelů, kteří nabízeli vše potřebné k uspořádaní svatby. Návštěvníci mohli ochutnat svatební cukroví, studený raut či značková vína. Exkluzivně na tomto veletrhu byla připravena modní přehlídka aktuálních kolekcí společenských a svatebních šatu 2014 ze Svatební ráj. Pokud se snoubenci chtěli inspirovat a zároveň také něco dozvědět probíhaly zde svatební semináře o přípravách svatby, aktuálních trendech v líčení a účesech a to vše pod vedením profesionálů. Celou akcí nás provedla organizátorka a majitelka Svatební ráj Michaela Rájova. Myslíme, že akce se nám velmi povedla a už teď se těšíme na další ročník.

Michaela Rájová, Svatební ráj

Svatba na zámku 2014

V neděli 6. října 2013 se na Zámku Slavkov Austerlitz ve spolupráci se svatebním salonem Svatební ráj Brno konala akce pro snoubence s názvem Svatba na zámku 2014. Již několikátý ročník tohoto „svatebního veletrhu“, který se na zámku Slavkov – Austerlitz pravidelně koná, příchozím po celé odpoledne nabídl žhavé trendy, novinky a inspirace v oblasti svatebního oboru pro další svatební sezónu 2014.

Na programu byly nejenom přínosné semináře, ale i komentované prohlídky oddacích prostor a také svatební veletrh, na kterém snoubenci nalezli vše co s přípravou svatby souvisí - modely zásnubních prstenů, šperků, květiny pro nevěstu, ukázky floristické výzdoby svateb a svatebních hostin,nejnovější svatební trendy v účesech a líčení, ukázky a prodej svatebních oznámení, hudby, dekorací, prezentace fotografů a různých míst, určených pro svatební hostinu a další.

Hana Partyková, ZS-A a Michaela Rájová, Svatební ráj Brno

Exclusive Fashion Show 2013 - 22. 6. 2013

Zde naleznete ukázku z předváděných kolekcí této luxusní módní události... Exclusive Fashion Show. Večer plný inspirující podívané pro nadcházející měsíce, doprovodný program s možností výhry PROMĚNY IMAGE a losováním dalších zajímavých cen, které věnovali partneři akce.

Naše šatičky na téma - Láska s břiškem

Naše šatičky na focení agentury Svatby podle Katy na téma ,,Láska s břiškem"

Video z akce - Svatba 2012 od A do Z na zámku ve Slavkově u Brna

Krátké video z pořádaného svatebního veletrhu Svatba 2012 od A do Z na zámku ve Slavkově u Brna. 

Flash Media Player

Miss model 2012 v Přerově

V Přerově 10.11. 2012 se konala Miss model 2012. Svatební ráj oblékal jednu z finalistek Simonu Šustáčkovou z Letonic. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak to finalistce slušelo.

Svatební den ve Vile Austerlitz 4.11.2012 - Slavkov u Brna

Dne 4.11.2012 jsme pro Vás pořádali Svatební den ve Vile Austerlitz ve Slavkově u Brna. Musím hned na začátku všem poděkovat za tu úžasnou atmosféru, která ve Vile Austerlitz panovala. Všichni se neuvěřitelně bavili a užívali si krásného nedělního odpoledne. Návštěvníci mohli vidět a vyzkoušet práci vizážistek, kadeřnic a modelaci nehtů. Dále pro ně byla připravena ochutnávka dortů, cukroví, teplého a studeného rautu a v neposlední řadě mohli okoštovat víno. Dále zde mohli shlédnout práci floristek, grafičky, fotografů, videa mnoho dalšího.

Při prohlídce vily byly pokoje vyzdobeny svatebními šaty z naší aktuální kolekce 2013. Na začátku akce jsme vybrali 4 slečny, které se během odpoledne proměnily v nevěstu a na závěr se staly profi modelkami při naší přehlídce. Na závěr akce se losovala bohatá tombola a myslím, že se celkem velmi dlouho sedělo u krbu a popíjelo vínko.

Akce byla opravdu vydařená a to jak díky vystavovatelům, návštěvníkům, tak i díky skupině perfektních chlapů Bublifunk, kteří nám na akci hráli.

Děkuji všem a už se těším na další akci s Vámi všem!!!!

Svatba 2012 od A do Z na Zámku ve Slavkově

Pořádali jsme pro Vás svatební veletrh na zámku ve Slavkově u Brna.

Miss Víno 2012/2013

Foto z akce Miss Víno, kde jsme oblékali finalistky do našich šatů.

Půlnoční přehlídka U-Beach Club Rousínov 2012

Foto z přehlídky v U-Beach Clubu. Nádherná atmosféra a úžasné publikum. Děkujeme.

Focení pro časopis svatebních účesů 2012

Přehlídka Podolí 2012

Přehlídka Podolí 2012- Malá ukázka z naší kolekce na sportovním dni.

Školní ples 2012 - Slavkov u Brna

Modelkami byli přímo studentky.

Zastupujeme značky:

Svatební a společenské šaty - Tomy Mariage Svatební a společenské šaty - Lillian West Svatební a společenské šaty - Luxuar Fashion Svatební a společenské šaty - Sweetheart
Svatební salon
Palackého náměstí 67
Slavkov u Brna 684 01
Tel: 734 863 180
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00
O nedělích a svátcích zavřeno.
Majitelka
Michaela Rájová
Tel: 724 689 683
zc.jarinbetavs@avojar.aleahcim
Svatební ráj © 2012 - 2018 / zc.jarinbetavs@ofni
Vytvořil DYNAMIC software
Svatby: Slavkov u Brna, Brno, Brno – venkov, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Boskovice, Bučovice,Hustopeče, Ivančice, Kuřim, Kyjov, Mikulov, Moravský Krumlov, Pohořelice, Rosice, Šlapanice, Tišnov, Veselí nad Moravou, Vyškov, Znojmo, Židlochovice, Letovice, Rousínov, Ždánice,Strážnice, Ivanovice na Hané.