www.svatebni-raj.cz
Kontaktní telefon
734 863 180

Miss Tourism Qeen International of the Year 2012 Čína v šatech ze Svatebního ráje

Miss Víno Barbora Pleskačová na Miss Tourism Qeen International of the Year 2012 Čína v šatech ze Svatebního ráje.

Barbora Pleskačová:
Dobrý den, dovolte mi, abych se představila. Mé jméno je Barbora Pleskačová a reprezentuji zde svou krásnou, na historii bohatou Českou republiku. Mezi mé koníčky patří sport, četba knih a děti, což se zároveň pojí i s mou budoucí profesí. Studuji poslední ročník univerzity, obor učitelství pro mateřské školy. Tento obor jsem si ke studiu vybrala z mnoha důvodů. Podle mého názoru je vzdělávání dětí nadmíru důležité, jsou naší budoucností a všichni si pro ně přejeme lepší zítřek.“ Takto jsem se představila šestičlenné porotě při soutěži Miss Tourism Qeen International of the Year 2012, která se konala v Číně. Soutěž probíhala převážně v městě Nanjing, avšak v rámci setkání se sponzory jsme se i několikrát přesunovaly do jiných měst a provincií. Této akce jsem se zúčastnila díky vítězství v soutěži Miss Víno Morava 2012.

Soutěž jsem sdílela s dalšími 48 dívkami, které mi byly spíš kamarádkami, nežli soupeřkami Seznámila jsem se zde například s děvčaty z Brazílie, Argentiny, Austrálie, Nového Zélandu, Dánska nebo Izraele. A musím uznat, že především tato setkání, společné soužití a naše dlouhé a bohaté diskuze pro mne byly tím největším zážitkem, zkušeností a přínosem. Opět jsem si jejich „svět“ přiblížila, zjistila více informací o kultuře, tradicích, zvycích a také o způsobu vzdělávání v jiných zemích. Říkám opět, neboť díky možnostem univerzity využila studijního programu Erasmus a jeden semestr studovala na partnerské univerzitě v Belgii. Tato zkušenost je díky navázání kontaktů a přátelství srovnatelná s mými zážitky v Číně. Soutěž mi kromě setkávání a zážitků přinesla i zasloužené ovoce: po téměř třech týdnech dennodenní práce jsem byla při finálovém večeru, který se konal v neděli 2. prosince, zahrnuta do Top 10.

Ocenění vnímám jako nesmírnou odměnu. Děkuji všem mím fanouškům za podporu.

Vaše Barbora Pleskačová


Miss Víno Barbora Pleskačová na Miss Tourism Čína 2012 v šatech ze Svatebního ráje. Miss Víno Barbora Pleskačová na Miss Tourism Čína 2012 v šatech ze Svatebního ráje. Miss Víno Barbora Pleskačová na Miss Tourism Čína 2012 v šatech ze Svatebního ráje.
Miss Víno Barbora Pleskačová na Miss Tourism Čína 2012 v šatech ze Svatebního ráje. Miss Víno Barbora Pleskačová na Miss Tourism Čína 2012 v šatech ze Svatebního ráje. Miss Víno Barbora Pleskačová na Miss Tourism Čína 2012 v šatech ze Svatebního ráje.
(Zpět na přehled novinek)

Zastupujeme značky:

Svatební a společenské šaty - Tomy Mariage Svatební a společenské šaty - Lillian West Svatební a společenské šaty - Luxuar Fashion Svatební a společenské šaty - Sweetheart
Svatební salon
Palackého náměstí 67
Slavkov u Brna 684 01
Tel: 734 863 180
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00
O nedělích a svátcích zavřeno.
Majitelka
Michaela Rájová
Tel: 724 689 683
zc.jarinbetavs@avojar.aleahcim
Svatební ráj © 2012 - 2019 / zc.jarinbetavs@ofni
Vytvořil DYNAMIC software
Svatby: Slavkov u Brna, Brno, Brno – venkov, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Boskovice, Bučovice,Hustopeče, Ivančice, Kuřim, Kyjov, Mikulov, Moravský Krumlov, Pohořelice, Rosice, Šlapanice, Tišnov, Veselí nad Moravou, Vyškov, Znojmo, Židlochovice, Letovice, Rousínov, Ždánice,Strážnice, Ivanovice na Hané.