www.svatebni-raj.cz
Kontaktní telefon
734 863 180

Pánské obleky

V našem Svatebním Ráji si také můžete zakoupit pánské obleky značky Elfa. Obleky nabízíme v klasické délce, zkrácené či prodloužené a také klasického střihu či slim.

  • prodej pánských obleků od 4.300,- až 7 900,- Kč
  • prodej košilí,vestiček, kravat, regat  a pánských společenských bot
V salonu si k vybraným pánským oblekům můžete zakoupit luxusní pánské košile značky Avantgard, Jamel a Lare v regular i slim střihu ve všech velikostech i délce.. Pokud nemáme Vaši velikost, rádi ji pro Vás do týdne objednáme. Kravaty a regaty značky Avantgard u nás najdete v široké barevné škále a můžete je vhodně doladit k svatebním nebo společenským šatům partnerky. Zkompletovat můžete vše i se společenskou obuví, kterou nabízíme od bílých přes ivory, šedou, hnědou až po černou.

    

Zastupujeme značky:

Svatební a společenské šaty - Tomy Mariage Svatební a společenské šaty - Lillian West Svatební a společenské šaty - Luxuar Fashion Svatební a společenské šaty - Sweetheart
Svatební salon
Palackého náměstí 67
Slavkov u Brna 684 01
Tel: 734 863 180
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00
O nedělích a svátcích zavřeno.
Majitelka
Michaela Rájová
Tel: 724 689 683
zc.jarinbetavs@avojar.aleahcim
Svatební ráj © 2012 - 2018 / zc.jarinbetavs@ofni
Vytvořil DYNAMIC software
Svatby: Slavkov u Brna, Brno, Brno – venkov, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Boskovice, Bučovice,Hustopeče, Ivančice, Kuřim, Kyjov, Mikulov, Moravský Krumlov, Pohořelice, Rosice, Šlapanice, Tišnov, Veselí nad Moravou, Vyškov, Znojmo, Židlochovice, Letovice, Rousínov, Ždánice,Strážnice, Ivanovice na Hané.