www.svatebni-raj.cz
Kontaktní telefon
734 863 180

Svatební obuv

V našem salonu Vám nabízíme široký výběr svatební a společenské obuvi. Aktuálně nabízíme největší výběr svatebních botiček v jihomoravském kraji. V případě zájmu jsme schopni objednat u vybraného modelu nižší či vyšší podpatek. Svatební i společenskou obuv nabízíme v různých barvách ve velikostech od 35 do 42.

  • luxusní řada svatební obuvi pro nevěsty v cenách 990,- Kč až 1.990,- Kč,
  • cenové zvýhodnění pro naše nevěsty – sleva 200,- Kč

Pohodlná botička na svatbu je opravdu velmi důležitá. V botičce strávíte celý den a upravují se podle botiček délky šatů. Proto vybírejte opravdu velmi pečlivě.

Širokou nabídku té nejmodernější a různorodé kolekce svatebních i společenských bot nejen pro ženy, ale také pro pány vám můžeme nabídnout přímo v našem salonu. Přijďte a vyzkoušejte jejich pohodlí a dokonalé sladění s vašimi svatebními šaty či oblekem. Pokud nebudeme mít právě vaši velikost, není pro nás problém ji objednat. Přijďte se přesvědčit sami.

Od konce ledna kompletní nová kolekce 2017!!! Skladem všechny velikosti.

  

Zastupujeme značky:

Svatební a společenské šaty - Tomy Mariage Svatební a společenské šaty - Lillian West Svatební a společenské šaty - Luxuar Fashion Svatební a společenské šaty - Sweetheart
Svatební salon
Palackého náměstí 67
Slavkov u Brna 684 01
Tel: 734 863 180
Otevírací doba
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00
O nedělích a svátcích zavřeno.
Majitelka
Michaela Rájová
Tel: 724 689 683
zc.jarinbetavs@avojar.aleahcim
Svatební ráj © 2012 - 2019 / zc.jarinbetavs@ofni
Vytvořil DYNAMIC software
Svatby: Slavkov u Brna, Brno, Brno – venkov, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Boskovice, Bučovice,Hustopeče, Ivančice, Kuřim, Kyjov, Mikulov, Moravský Krumlov, Pohořelice, Rosice, Šlapanice, Tišnov, Veselí nad Moravou, Vyškov, Znojmo, Židlochovice, Letovice, Rousínov, Ždánice,Strážnice, Ivanovice na Hané.