O salonu

O salonu

Jmenuji se Michaela Rájová a to, že mám Svatební ráj není až taková náhoda… už jako malá holka jsem vyrůstala mezi šatama a když jsem já našla toho pravého a plánovala jsem svatbu, tak mi pořád něco chybělo a tak jsem si řekla s manželem, že uděláme svatební salon a když jsem teda Rájová, tak jasněže Svatební ráj, protože přece každý,  kdo k nám přijde se má cítit jako v ráji…

A to se také snažíme plnit.Sledujeme aktuální trendy a každý rok pro Vás objednáváme to nejlepší, co nabízí světová móda. Účastníme se řady veletrhů a chceme pro Vás to nejlepší.

Svatební šaty

Ať už si vysníte jakékoliv šaty, najdeme právě ty, které Vám skvěle padnou. Je velmi důležité se v šatech skvěle cítit, šaty musí podtrhnout Vaši postavu a zároveň se musí hodit k Vaší osobnosti….
Není  to vždy úplně jednoduché najít ty pravé šaty, ale u nás se bát nemusíte.Během 60 minutové zkoušky svatebních šatů vyzkoušíme několik střihů, materiálů… Vy sama poznáte, jak se v čem cítíte a společně vybereme ty nej!
Šaty nabízíme ve velikostech 32- 54 a všechny na Vás upravujeme tak, aby s Váma dokonale splynuly:-)

Ceny půjčovného

Půjčovné svatebních šatů zahrnuje vypůjčení šatů na daný termín, úpravy na míru a čištění šatů. Ceny se u nás pohybují dle značky a materiálu šatů od 4.500 Kč do 16.000 Kč.
Máte již svůj termín svatby,plesu či jiné výjimečné události? Není na co čekat,  objednejte si zkoušku v našem salonu na  📞 734 863 180
Přijďte si to s námi užít a vybrat si ty pravé šaty pro Váš den. V objednaný čas se budeme věnovat pouze Vám.

KONTAkT

Svatební salon

Palackého náměstí 67

Slavkov u Brna  684 01

IČ: 86753258

DIČ: CZ86753258

 

Salon: +420 734 863 180

Majitelka: +420 724 689 683

mail: info@svatebniraj.cz 

facebook: Svatební ráj 

Jak se k nám dostanete?

Svatební ráj  se nachází  v centru Slavkova u Brna. Najdete nás přímo na náměstí a to ve dvoře za KB. Výborná dostupnost, 20 km autem od Brna ,parkování přímo na náměstí. 5 minut chůze z autobusového a 10 min chůze z vlakového nádraží.

Upozornění

OD DUBNA DO KONCE SRPNA MÁME ZMĚNĚNOU PRACOVNÍ DOBU
 

Otevírací doba:

Po - Čt: 10:00 -17:00

Pá - So pouze pro předem objednané na tel.: 734 863 180.

Neděle a svátky zavřeno

Vzhledem k tomu,že se chceme věnovat  pouze Vám a zkoušku  s Vámi si pořádně užít, obsluhujeme pouze předem objednané.

Těšíme se na Vás!